SARAY SAC TAVA KURUMSAL

SARAY SAC TAVA olarak 1989 yılından buyana ülkemizin güzel yörelerinin ve bu yörelere ait güzel tatların bulunduğu doğu ve güneydoğunun yemek çeşitlerini siz değerli halkımızla buluşturma gayreti içerisindeyiz.

Siz değerli halkımıza bu yemek çeşitlerini en iyi tatlarla sunmak için her geçen gün daha büyük bir gayretle çalışmaktayız. Amacımız bu tadları ve bu kaliteyi daimi kılıp sizin hizmetinize sunmaya devam etmektir

SARAY SAC TAVA bugün aynı yerinde 600 kişilik alanıyla yemek hizmeti sunmaktadır. Lokantacılık sektöründe bir marka olma yolunda hızla ilerleyen SARAY SAC TAVA olarak, yemeklerimize özen ve itina göstermekle beraber, sizlere bu hizmeti sunarken kalite temizlik ve gıda güvenliğini kendimize ilke edindik. Üretimde çalışan personelimize de hijyen konusun da eğitimler verilmektedir. Personele yönelik eğitimlerimiz ayda bir düzenli periyotlarla devam etmektedir.

İnsan sağlığı ve müşteri memnuniyeti doğrultusunda kendi alanımızdaki pazarın rekabet koşullarını da göz önüne alarak, bünyemize yeni şubeleri faaliyete geçirip geniş kitlelere lezzetimiz götürmeyi planlamaktayız. Bizi tercih eden müşterilerimize sonsuz teşekkürlerimizi sunarken bizi tanıyan, tanımayan herkese kapılarımızın daima açık olduğunu belirtmekte fayda görüyoruz.

*
1.SINIF KALİTE

Ürettiğimiz mamülleri en üst düzeyde temin ederek müşterilerimize sunarız...

0
TEKNOLOJİ UYUMLU

Bir restaurantın teknoloji ile ne işi olur demeyin gelin görün...

s
HİJYEN

Gerçek anlamda hijyen bizim vageçilmez unsurlardan biridir...

w
ZAMANINDA TESLİMAT

Müşterilerimizden aldığımız siparişleri zamanında teslim ederiz...

VİZYONUMUZ

SARAY SAC TAVA 1990 Yılından beri güzel ülkemizin güzel yöresi Doğu ve Güneydoğu'ya özgü mutfak ve yemek zevkini siz değerli insanlarımızın beğenisine sunan bizler, sağlıklı ve kaliteli yemek üretmeyi amaç edinerek hijyen ortamlarda size hizmet etmenin haklı gururunu yaşıyoruz.Müşteri beklenti ve isteklerine en uygun şekilde sunmayı, başarının da eğitim ile gerçekleşebileceğini bilen insanlar olarak mesleki eğitim faaliyetlerine duyarlı, sürekli gelişmeyi ve yenilenmeyi ilke edinmiş dünya standartlarında üreten ve hizmet veren bir kuruluş olmayı amaç edindik.

MİSYONUMUZ

Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak aldığımız TARIM VE KÖY İŞLERİ BAKANLIĞI GIDA ÜRETİM İZNİ İLE Yanında HACCP gıda güvenliği ve İSO:22000:2005 kalite belgeler ile, müşterilerimize her zaman sağlıklı ve hijyenik ortamlarda hazırlanmış yemekler sunmayı görev bildik.Kurumsal yapımızı sürekli güncelleyerek, şube ağımızı genişletmeyi hedefliyoruz. mevcut şube ve yeni açılacak şubelerimizde müşterilerimiz ile güler yüzlü bir iletişim kurarak karşılamayı ve uğurlamayı amaç edindik. Bu bilinci bizden sonraki kuşaklara aşılatarak kaliteli hizmet ve lezzet anlayışını devam ettirmektir.